O nas

Firma Akryler od 2009 zajmuje się wykonywaniem brył ze szkła akrylowego na podstawie projektów własnych lub przesyłanych do nas przez klienta.

Od 2011 roku jesteśmy członkami Klastra Poligraficzno-Reklamowego w Lesznie.

Umożliwiamy zatopienie wewnątrz akrylu rozmaitych przedmiotów, a także nanoszenie na jego powierzchnię grafik, czy treści w pełnym kolorze. Do grawerowania wewnątrz szkła wykorzystujemy nowoczesny laser 3D, dzięki któremu możemy działać z maksymalną precyzją.

Poza tym zajmujemy się tworzeniem tralek i pochwytów, wykorzystując wysokiej klasy szkło akrylowe. Stawiamy na wysoką estetykę, trwałość i satysfakcję Klienta – przekonajcie się Państwo sami!

Nasze motto

Edward L. Bernays niegdyś mawiał „poszukaj sytuacji, w której twoja praca będzie dawała Ci tyle szczęścia co twój wolny czas”. Zrozumieliśmy to już na początku istnienia naszego zespołu. Kierujemy się pasją tworzenia oraz wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, które do tej pory były nieosiągalne w określonych branżach.

Co nas wyróżnia

Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy szkło akrylowe do branży reklamowej oraz budowlanej produkując takie wyroby jak statuetki szklane z zatapianymi wewnątrz przedmiotami, pochwyty oraz tralki. Stale podnosimy wymagania stawiane przez nas samych oraz naszych klientów. Postęp oraz podnoszenie jakości usług jest naszym kluczem do sukcesu.

Nagrody i wyróżnienia

I miejsce w kategorii De Luxe na targach reklamy RemaDays 2013 oraz wyróżnienie w roku 2014

 

Chcesz zamówić statuetkę lub masz pytanie?

Skontaktuj się z nami! Otrzymaj szybką wycenę i bezpłatny projekt!